Prezenty 18 urodziny

Przekroczenie progu dorosłości to znakomita okazja do świętowania, a i podarunek dla solenizanta lub solenizantki również powinien się wyróżniać. Najlepiej osiągnąć to poprzez personalizację gadżetu, jaki zdecydujemy się wręczyć bohaterom tego dnia.

Personalizowane prezenty na osiemnastkę

W naszym asortymencie dostępne są rozmaite akcesoria do drinków, napojów, ale i do kawy. Na każdym z nich możesz umieścić napis z imieniem solenizantów. Wiele z nich opakowanych jest dodatkowo w ozdobne, drewniane pudełko. To bardzo chętnie wybierane upominki na osiemnastkę. Warte uwagi są również ozdobne poduszki lub grawerowane breloczki. Każdy z tych gadżetów możesz opatrzyć imieniem solenizantów, krótkimi życzeniami, żartem lub jeszcze innym napisem, jaki przyjdzie Ci do głowy.

W naszym sklepie prezenty na 18 urodziny dostępne są w szerokim przedziale cenowym. Coś na swoją kieszeń znajdzie tu więc osoba samodzielnie poszukująca podarunku, jak i grupa znajomych, którzy wspólnie składają się na upominek.
Prezent na osiemnastkę

Osiemnastka – pod tym hasłem kryje się przede wszystkim jedno – urodzinowa, szalona zabawa do białego rana. A jeśli zabawa to i prezenty oczywiście!

Młodzi ludzie często szukają wymyślnych, oryginalnych prezentów na osiemnaste urodziny, jednak naszym zdaniem najlepsza jest klasyka w najczystszym wydaniu. Kryształowe i szklane karafki na whisky lub nalewkę czy szklanki do drinków, soków, whisky – opatrzone pamiątkowym, osiemnastkowym grawerem, będą strzałem w dziesiątkę. Karafki i szklanki mogą być zapakowane w tajemniczą, drewnianą skrzyneczkę z napisem według Twojego pomysłu. Natomiast o zawartość karafki musisz zadbać sam :)

Znajdź nas na