Przechowalnia: ( 0 )

(BBL-KS1K) Pamiątka I Komunii Świętej Biblia w skrzynce

 • Kod produktu: BBL-KS1K
 • Termin realizacji : Zamówienia na ten towar realizujemy w ciągu 3-4dni (od akceptacji projektu i wpłaty do wysyłki)
 • Koszt wysyłki od: 13,00 zł

80,00 zł

przechowalnia

Informacje o tym co chcesz mieć wygrawerowane podaje się dalej w trakcie zamawiania. w polu opisanym "Twoje uwagi". Będzie ono widoczne po wybraniu sposobu wysyłki i płatności, pod danymi adresowymi zamawiającego

Pismo Święte w obrazkach dla najmłodszych - egzemplarz Biblii drewnianej kasetce z grawerem i tabliczką z dedykacją

Biblia w obrazkach dla najmłodszych dzieci, w szkatułce z naturalnego drewna w formie otwieranej książki- na Komunię

 • Egzemplarz Biblii dla dzieci w drewnianej kasetce. Kasetka ma formę otwieranej książki. Po zamknięciu można postawić na półce z książkami.
 • Na okładce (wieczku) nadrukowana jest dedykacja - Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej
 • Kaseta z naturalnego drewna, ekologiczna, nie malowana
 • Rozmiar szkatułki to: 21 x 17,5 x 4,5 cm
 •  
 • Biblia to obrazkowa wersja dla najmłodszych dzieci  wydana przez Wydawnictwo Opoka na podstawie Biblii Warszawsko-Praskiej
 • stron 386, oprawa twarda
 • zdjęcie wnętrza mozna zobaczyć nieco poniżej

Uwagi o grawerowaniu :


 • Kolor może się nieco różnić - wynika to z ustawień monitora
 • Nadruk jest trwały, nie można go usunąć.
Biblia to najważniejsza księga dla każdego chrześcijanina. Opowiada o Bogu, o relacjach między Bogiem a człowiekiem, o tym jak ludzie powoli odkrywali Boga. W słowach Pisma Świętego słyszymy jego odpowiedź na nasze wątpliwości i pytania.
Słowo Boga przemawia do nas z mocą jakiej nie ma żadne ludzkie słowo. Jeżeli w sercu człowieka jest miłość i prawda, to Słowo nabiera mocy i jest w stanie przemienić wszystko.
Poznanie Słowa Bożego oczyszcza i uzdalnia do kochania innych.
Dlatego warto od najmłodszych lat zapoznawać dziecko z Biblią. Małe dzieci mogą zrozumieć trudne biblijne prawdy, gdy są opowiedziane prostymi słowami i obrazami.
Dzieci nie potrzebują teologicznych rozważań. Potrzebują prostych historii, przemawiających do dziecięcej wyobraźni. Biblia w obrazkach dla najmłodszych zawiera takie właśnie opowieści. Najważniejsze historie biblijne są tu opowiedziane językiem zrozumiałym dla każdego dziecka.
Tekst w obrazowy sposób przedstawia najważniejsze postacie, ciekawie opowiada ich historie, wciąga w ich losy, stawia pytania nawiązujące do wiedzy dziecka i wywołujące zaciekawienie.
Po każdej historii znajdziemy kilka wyróżnionych pytań, związanych z przeczytanym fragmentem. Pytania te utrwalają poznaną wiedzę, i w delikatny sposób zmuszają dziecko do zastanowienia się nad poznaną prawdą.
Tekst Biblii dla najmłodszych odwołuje się do pięknych kolorowych ilustracji związanych z każdą opowieścią. W ten sposób działa na wyobraźnię nie tylko językiem ale i obrazem. A przecież obraz wart jest więcej niż tysiąc słów. Biblia w obrazkach jest więc dla dziecka cennym źródłem poznania świata. W Ewangelii św. Marka Jezus mówi : „Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie, nie przeszkadzajcie im; do takich bowiem należy Królestwo Boże.”
Dając dziecku w prezencie Biblię w obrazkach dla najmłodszych w jakiś sposób prowadzisz dziecko do Jezusa. Czynisz więc to, co Jezus kazał robić apostołom.
Dodatkowo upominkowa szkatułka w formie ksiązki jest nie tylko ozdobą, ale pozwala z szacunkiem przechować ten egzemplarz Biblii- Bożego Słowa.


Środek wygląda tak:

środek biblia dla najmłodszych

W cenę wliczone są:

 • Biblia
 • Kaseta z dedykacją - rysunek wybrany z katalogu
weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również:

Sklep internetowy:

ZASKALE

ul.Leśna 38

kom.: 18 448 92 27

( numer tylko do sklepu internetowego
znajdującego się w Zaskale )

Biuro i zakład:

ZASKALE

ul.Leśna 38

tel.: 18 448 92 27

( numer tylko do biura i zakładu
znajdującego się w Zaskale )

Sklep stacjonarny:

Nowy Targ

ul. Sokoła 13

kom.: 18 448 92 28

( numer tylko do sklepu stacjonarnego
znajdującego się w Nowym Targu )

Dojazd boro-laser