Przechowalnia: ( 0 )

Producent: Bohemia, Boro, Edwanex, Hrastnik, Huta Irena, Huta Krosno

Grawerowane kieliszki


     
Kieliszki do wina
Kieliszki do szampana
Kieliszki do wódki i likieru
kieliszki do koniaku

 


Kieliszki z grawerem

to najczęstsza forma prezentu z okazji ślubu, rocznicy czy urodzin. Prezentujemy szeroki wybór kieliszków do różnych trunków takich jak: wino, szampan, koniak, wódka, likiery lub nalewki.
Wszystkie kieliszki są najwyższej jakości. Produkowane są przez takie firmy jak Krosno, Bohemia, Pasabache czy Hrastnik co przekłada się na idealną przejrzystość szkła i gładkie krawędzie.

Szczególne chwile w życiu tradycyjnie świętujemy z
kieliszkiem szampana, wina lub innego trunku w ręku. Momenty te mogą być jeszcze bardziej wyjątkowe, jeśli ów kieliszek w dłoni nie będzie jednak zbyt... tradycyjny.
Ozdabiamy kieliszki grawerując na nich niepowtarzalne dedykacje dopasowane do charakteru wydarzenia. Ślub, urodziny, ważna rocznica –
grawerowane kieliszki będą doskonałym prezentem i pamiątką zarazem.
Dość częstym wyborem stają się
kieliszki do wódki dla gości weselnych, które z powodzeniem zastępują tradycyjne winietki z podziękowaniem. Taka forma drobnego upominku sprawia, iż wesele zostanie na dłużej zapamiętane przez gości.
Kolejnym pomysłem są duże (ponad 400 ml)
kieliszki do wina z grawerowanym ciekawym wzorem np.: Good Day - Bad Day - Don't Even Ask, nie możesz uciec przed 40, ale możesz się napić itp. który świetnie sprawdza się jako prezent z okazji urodzin lub imienin.
Możemy pochwalić się bardzo bogatym katalogiem rysunków na kieliszki. Grawer może mieć postać napisu bądź rysunku. Wykonamy z najwyższą pieczołowitością każdy Twój pomysł, aby nadać kieliszkom pożądanego charakteru i oryginalności.
Do
grawerowania kieliszków używamy najlepszych laserów, tak aby każdy nawet najdrobniejszy szczegół był wyraźny. Grawer nie ściera się jak farba, jest trwały i nie blaknie. Każdy nasz grawer jest objęty dożywotnią gwarancją, po to, aby nasi klienci czuli się bezpiecznie.