Przechowalnia: ( 0 )

Producent: Berghoff, Gerlach, Kulig
sztućce dziecięce

Sztućce dla dzieci z grawerem.

Oferujemy profesjonalnie grawerowane sztućce dla dzieci znanego polskiego producenta firmy Gerlach.
Posiadamy w swojej ofercie wszystkie modele dziecięcych sztućcy tego producenta. Grawerujemy również na sztućcach produkowanych przez
Bergoff, Odiso i Kulig.
Sztućce dziecięce doskonale nadają się jako prezent prezent na chrzciny i na urodziny dziecka. Są zaprojektowane specjalnie z uwzględnieniem dziecięcych wymagań ergonomicznych. Oznacza to, że rozmiar sztućca pasuje do dziecięcej rączki, pojemność łyżeczki do tego co dziecko może zjeść, a krawędzie są wyjątkowo gładkie. Dodatkowe ozdoby w postaci wytłoczonych zwierzątek lub kolorowych obrazków przyciągają wzrok dziecka i budzą zainteresowanie.

Sztućce dziecięce są prezentem uniwersalnym, a przez swój użytkowy charakter zawsze dobrze widzianym. Dzięki niemu dziecko nauczy się czegoś, a jednocześnie będzie właścicielem przedmiotu przydatnego, służącego mu przez wiele lat.
Sztućce dla dzieci często służą kilku pokoleniom, dzieciom, ich dzieciom a nawet wnukom. Prezent na chrzciny lub urodziny w postaci dziecięcych sztućców jest zatem piękną pamiątką na lata.

Grawerowane sztućce dla dzieci oferujemy w dwóch wariantach: same sztućce w kartonowym pudełku lub sztućce w drewnianej skrzynce, elegancko zapakowane.
Skrzynki wykonane są z wysokiej jakości drewna sosnowego i dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: mahoń i biały. Istnieje możliwość grawerowania nie tylko tekstów, lecz także rysunków.
Grawerujemy na uchwytach wszystkich sztućców, na ostrzach noża, w czaszy łyżeczek.
Wykonujemy dowolny grawer na indywidualne zamówienie tak aby sztućce stały się jedyne w swoim rodzaju.
Sztućce dla dzieci z grawerem w zestawie zapakowanym w skrzynkę mają grawer wykonany na sztućcach, na wierzchu skrzyneczki i tabliczce umieszczanej wewnątrz skrzynki.
Do grawerowania używamy najlepszych amerykańskich laserów, dzięki czemu każdy nawet najdrobniejszy detal jest wyraźny.
Na wszystkie nasze grawery udzielamy
dożywotniej gwarancji potwierdzonej certyfikatem.