Przechowalnia: ( 0 )

Piersiówki z grawerem, opakowania do piersiówek

Niezbędne w gardłowych sytuacjach ;)

Do czego służy piersiówka, nie trzeba nikomu tłumaczyć. Wielu przekonało się o jej zaletach podczas długich wypraw w góry, na ryby, żagle czy myśliwskie wypady.

W tym dziale proponujemy grawerowane piersiówki ze stali nierdzewnej. Wszystkie wyposażone w szczelną zakrętkę z zawleczką uniemożliwiającą zgubienie. Nigdy się nie stłuką i będą idealne nie tylko na mocne trunki... Modele miniaturowe - do małej kieszonki, modele dla wymagających - o dużej pojemności, modele eleganckie - oprawione w skórę. A do tego kieliszki, kasetki i skrzyneczki do eleganckiego "prezentowego" opakowania. Grawer wykonujemy laserowo - dzięki temu rysunek może zawierać bardzo drobne szczegóły, jest wyraźny i kontrastowy. Tak ozdobiona piersiówka może stanowić oryginalny upominek na każdą okazję.

Piersiówka to jeden z elementów męskiego niezbędnika.

Ponieważ zazwyczaj jej zawartością są naprawdę mocne trunki, ona także musi mieć mocny charakter. A to zapewni jej indywidualny grawer na piersiówce. Dzięki niemu piersiówka będzie idealnie dopasowana do osoby, która stanie się jej właścicielem.

Zapewniamy niezwykle trwały grawer, wykonywany laserowo, dzięki czemu szczegółowo i bezbłędnie zrealizujemy każdy Twój pomysł, nawet najbardziej zwariowany i wymagający. Grawerowana piersiówka to rewelacyjny prezent... może okazać się niezbędna w najmniej oczekiwanych sytuacjach.

W wypadku chęci zamówienia większej ilości cena jest ustalana indywidualnie na podstawie projektu (wielkości rysunku) , i w większości wypadków jest znacząco niższa. W celu dokonania wyceny prosimy przesłać zapytanie ofertowe mailem z możliwie dokładnym określeniem tego, co ma być wygrawerowane. Przygotujemy wtedy projekt i wycenę.