Przechowalnia: ( 0 )

Producent: Boro, Edwanex, Hrastnik, Huta Krosno, Pasabahce
karafkii

Karafki z grawerem

Karafka jest dobrym prezentem dla smakosza różnych trunków, natomiast karafka grawerowana jest prezentem idealnym. Nie tylko dla amatora trunków, ale dla każdego, kto docenia prezenty jedyne w swoim rodzaju.
Karafka z grawerem nadaje się jako prezent dla mężczyzny z okazji urodzin, imienin, awansu czy przejścia na emeryturę.
Karafki mogą służyć do podawania różnych rodzajów trunków takich jak woda, soki, wina, wódki, nalewki czy whisky.

Czym się różnią poszczególne rodzaje karafek?
Karafki do whisky mają inny kształt niż karafka do nalewek czy wody, różnią się też pojemnością.
Karafka do whisky ma zazwyczaj pojemność 0,75 do 0,9, ciężkie i grube szkło, szklany korek ograniczający parowanie alkoholu i utratę zapachu.
Karafka do wina oraz karafka do wody ma pojemność od 0,7 do 1 l, zazwyczaj cieńsze i lżejsze szkło, często nie ma zatyczki ani korka.
Karafka do nalewek jest mniejsza, ma pojemność od 0,3 do 0,7l. Często ma ozdobne dekoracyjne formy.
Należy pamiętać, że te podziały są umowne. Whisky można się napić z karafki do nalewek i nic się nie stanie. Przy wyborze należy kierować się upodobaniami osoby obdarowywanej.
W naszym sklepie oferujemy
karafki szklane (ze szkła sodowego) oraz karafki kryształowe. Są karafki ręcznie produkowane oraz z linii automatycznych. Największą popularnością cieszy się karafka do whisky oraz karafka na nalewkę.
Każda karafka z grawerem staje się niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju dzięki możliwości umieszczenia własnego rysunku i dedykacji. Jest to ciekawa propozycja na prezent pełen elegancji, klasy i szyku. Postawienie na stole pięknej karafki zamiast butelki ze sklepu upiększy całą zastawę stołową.
Doskonałym opakowaniem tego podarunku będzie elegancka,
drewniana skrzyneczka, którą również możemy upiększyć charakterystyczną dedykacją według Twojego pomysłu. Grawerowana karafka w takim pudełku to prawdziwy prezent z duszą.
Niektóre z karafek mamy w kompletach ze szklankami lub kieliszkami. Na życzenie możemy przygotować komplet z innym karafkami i innymi szklankami
(uwaga: nie wszystkie karafki na to pozwalają)
Grawerujemy dedykacje z okazji ślubu, jubileuszu, rocznicy, urodzin, ale również dedykację dla dziadka, babci, rodziców, przyjaciółki, emeryta. Grawerowane laserem karafki ze zwykłych przedmiotów staną się niezwykłą pamiątką pięknych momentów życia.)

W wypadku chęci zamówienia większej ilości cena jest ustalana indywidualnie na podstawie projektu (wielkości rysunku) , i w większości wypadków jest znacząco niższa. W celu dokonania wyceny prosimy przesłać zapytanie ofertowe mailem z możliwie dokładnym określeniem tego, co ma być wygrawerowane. Przygotujemy wtedy projekt i wycenę.