Przechowalnia: ( 0 )

Producent: Bohemia, Boro, Edwanex, Gurallar Artcraft, Hrastnik, Huta Irena, Huta Krosno, Huta Violetta, Luminarc, Pasabahce, Sigma

Szkło grawerowane
Szkło jest znane ludzkości od niepamiętnych czasów. Ludy żyjące w okolicach wulkanów znały naturalnie występujące szkiełka z roztopionych skał. Archeolodzy odkryli, iż szkło zaczęto produkować w Mezopotamii około 3,5 tys. lat temu. Szkła używano do celów gospodarczych i zdobniczych, wykonując szklane naczynia, narzędzia, ozdoby. W dzisiejszych czasach szkło pełni różne funkcje od czysto użytkowych do eleganckich ozdób.
Dzisiejsza technologia pozwala tworzyć niesamowite i piękne rzeczy ze szkła, nadają się one na prezent z wielu okazji. Możliwość indywidualnej personalizacji (grawerowanie na szkle) pozwala na wykonanie wspaniałej i niepowtarzalnej pamiątki dla bliskiej nam osoby.

Grawerowanie w szkle wykonujemy metodą laserową, używamy do tego najlepszej klasy laserów produkcji amerykańskiej. Pozwala nam to na uzyskanie wysokiej jakości wzoru.
Każdy nasz produkt można dowolnie zaprojektować, tak aby stał się on jedynym w swoim rodzaju, nadając mu wyjątkowości i charakteru.

Warto też zadbać o eleganckie opakowanie. W naszym sklepie są dostępne drewniane skrzynki na szkło oraz kartonowe opakowania na butelki, szklanki, kieliszki i kufle, dzięki którym całość prezentu nabierze elegancji i wdzięku.
Grawerowanie na szkle jest całkowicie bezpiecznie, nie używamy żadnej farby czy odczynników, Na nasz grawer udzielamy wieczystej gwarancji, nie zdarzyło się jeszcze abyśmy otrzymali reklamację na zanik graweru.
W naszej ofercie znajdziecie wyroby znanych producentów takich jak: Krosno, Hrastnik, Luminarc, Edwanex, Bohemia, Pasabachce.