Przechowalnia: ( 0 )

Biblie z grawerem na komunie

W chrześcijańskiej kulturze obchodzimy wiele niezwykle ważnych uroczystości i obrzędów związanych między innymi z sakramentami świętymi.
Chrzest, I Komunia Święta, małżeństwo – to okazje, które nie mogą obyć się bez pamiątkowych, religijnych prezentów.

Czytaj więcej
biblia
Najważniejszą księgą dla chrześcijanina jest Biblia.
Na tej stronie znajdziesz wydania obrazkowe
Biblii dla najmłodszych dzieci oraz wydania dla dorosłych: Biblie podróżne oraz ekskluzywne.
Wszystkie Biblie zostały zapakowane w drewniane skrzynki aby dodać im elegancji.

Biblia na komunię z grawerem to świetny pomysł na prezent, który pozwoli na długo zapamiętać ten wspaniały dzień jakim jest przyjęcia ciała Chrystusa do siebie.
Pismo Święte z grawerowaną dedykacją na komunię nie tylko przypomina ten wspaniały dzień w życiu młodego chrześcijanina, lecz jest źródłem całej potrzebnej wiedzy.

Odrębnym działem są Biblie dla młodszych chrześcijan:
obrazkowa biblia dla dzieci z grawerem w drewnianej skrzynce to wspaniały prezent z okazji Chrztu Świętego.
Zawarte w niej kolorowe ilustracje i proste teksty ciekawie opowiadają wielkie dzieła Boga.
Skrzynka może spełniać też rolę
pudełka wspomnień w którym można gromadzić pamiątki z życia dziecka.
W naszym katalogu dostępnych jest bardzo duża ilość wzorów z okazji Chrztu Świętego lub Pierwszej Komunii Świętej

Do grawerowania używamy najlepszych amerykańskich laserów, dzięki czemu każdy nawet najdrobniejszy detal jest wyraźny.
Na wszystkie nasze grawery udzielamy
dożywotniej gwarancji potwierdzonej certyfikatem.

Biblia z grawerem na komunię to uniwersalny prezent, który podkreśla prawdziwe znaczenie tego uroczystego dnia, jednego z najważniejszych w życiu katolika. W skład każdego zestawu wchodzi wybrane Pismo Święte – obrazkowe, w wersji dla dzieci lub wydanie uniwersalne – oraz skrzynka. Biblia dla dzieci z grawerem może znaleźć się w oprawie z naturalnego drewna, która przypomina księgę. Oferujemy również solidne kasety w kolorze bieli lub bordo z tekstem grawerowanym na złoto. Elegancję zestawu podkreśla ozdobna wstążka, sukno, którym jest wyłożone pudełko, a także umieszczona w pokrywie złota tabliczka z dedykacją. Biblia na komunię z grawerem może zawierać imię i nazwisko dziecka, wybrany cytat, życzenia oraz podpis osoby ofiarującej prezent. Odpowiednio sformułowany tekst z powodzeniem zastąpi okolicznościową kartkę.

Najlepsza Biblia z grawerem na chrzest to wydanie obrazkowe. Przystępna forma przekazu pozwoli dziecku wraz z rodzicami poznawać historie z życia Jezusa i innych postaci ważnych dla chrześcijańskiej tradycji. Ułatwi zrozumienie zawiłych zagadnień przedszkolakom i dzieciom w wieku wczesnoszkolnym, stanowiąc doskonałe przygotowanie do przyjęcia kolejnego sakramentu – Pierwszej Komunii Świętej. Skrzynka ze spersonalizowanym tekstem pomieści pamiątki z chrztu – kartki z życzeniami, szatkę czy otrzymany od innych gości łańcuszek z krzyżykiem. Biblia z grawerem doskonale sprawdzi się zarówno jako dodatek do większego prezentu, jak i niezależny podarunek o charakterze religijnym.