Przechowalnia: ( 0 )

Tablice, tabliczki, szyldy grawerowane


Wykonujemy grawerowane laserowo tablice pamiątkowe, szyldy, tabliczki opisowe i znamionowe, tabliczki na drzwi - oraz wszelkie inne rodzaje tabliczek. Wykonujemy je z laminatów grawerskich lub blach aluminiowych.
Laminaty są specjalnymi tworzywami z barwioną powierzchnią. Ilość dostępnych kolorów jest ograniczona - dostępne można zobaczyć we wzornikach (odnośnik jest poniżej). Do eleganckich tablic najczęściej wykorzystuje się materiały z metalizowaną powierzchnią w kolorze złotym, srebrnym lub miedzianym o fakturze szczotkowanego metalu. Są one odporne na warunki atmosferyczne. Nie pokrywają się śniedzią, patyną, nie rdzewieją.


Tabliczki laminatowe mogą mieć dowolne kształty i rozmiary - prostokątne, owalne, trójkątne, okrągłe, tarcze herbowe, nieregularne.
Blachy aluminiowe są anodowane na kilka odcieni złota i srebra, oraz kilka innych kolorów (np. granat, niebieski, zieleń, czerwień)
Niektóre są przeznaczone do zastosowań zewnętrznych (mają biały kolor grawerki), inne są tylko do zastosowań wewnętrznych.


Tabliczki z blachy mogą być TYLKO prostokątami o dowolnym rozmiarze lub okrągłe o średnicach 25 lub 50mm

Wykonujemy również tabliczki z kolorowym nadrukiem. Tabliczki nadrukowane w kolorze wykonane są z blachy aluminiowej anodowanej na jasny złoty lub na srebrny kolor. Nadruk wykonany jest metodą termotransferu- zapewnia to dobre odwzorowanie kolorów, wysoką trwałość i bardzo dużą dokładność.

tabliczki grawerowane
 
 
 
laminaty   blachy   mocowanie tabliczek   Galeria prac

 

 
 
szyldy i tablice grawerowane   tabliczki na drzwi   tabliczki na puchary